98 rozvozů

< Zpět na seznam všech recenzí

Pizza Diavola z La Strady Recenze

Sedíte někde u pivka s partou kamarádů a něco byste zakousnuli? Pak by Vás určitě mohla zaujmout pizza Diavola z La Strada Restaurant & Pizzeria. A co říkáme na pizzu my?
Výsledek recenze: "kvalitní pizza pro chlapy"

Diavola z La Strady - tomatová omáčka, italský pikantní salám Ventricina, česnek, cibule, mozzarella

Je 2.září 2013, máme hlad jako vlk a tak se v kanceláři rozhodneme pro pizzu z La Strady, napřed si říkáme že dáme spíše nějakou klasiku, aby se nám to líp porovnávalo s ostatními restauracemi, nakonec nás ale zaujme Diavola se složením (tomatová omáčka, italský pikantní salám Ventricina, česnek, cibule, mozzarella), hlavně z toho důvodu, že jsme zvědaví na pikantní salám Ventricina.

46 minut a poslíček volá že je u kanceláře, což na to že je čas oběda není v Brně vůbec špatný čas, vyzvedáváme pizzu a natěšení jdem degustovat.  Pizza je lehce přismahlá, ale to nebereme jako zásadní mínus, aspoň na ní jde zespod vidět že je z pece a jinak je těsto výborně propečené a křupavé.

Pizza je lehce pikantní, za což může především salám Ventricina (který je jinak výborný) a tabasco, chuť sýru je celkem dost překrýtá tabascem, ale i tak je poznat že to je opravdu mozarella a ne nějaká levnější náhražka a celkově jde ze surovin cítit kvalita. Z jídla jde cítit lehký nádech lékořice což pizze přidává na zajímavosti a hodí se to k ní.

Jediná vada na kráse je, že pizza je trochu mastnější a celkem slaná, takže v půlce pizzy už nemáte chuť na zbytek. Proto bych ji spíše než na oběd doporučoval například večer k pivu, kde se o ni buď rozdělíte nebo ji budete přikusovat postupně celý večer. Rozhodně je to potom spíše jídlo pro pány než pro dámy, i kvůli použití česneku a cibule.

My jsme na ni naštěstí 2 a tak nám to nedělá výraznější problémy.

Plusy a mínusy:

+ dobře udělaná pizza, křupavá, z pece
+ velice kvalitní suroviny
- poměrně mastná a slaná

Líbí se vám tato recenze?

K recenzi nebyl prozatím vložen žádný komentář.

Přidejte váš názor

Aktuální rok:

Rozvozy PizzaBrno.net

Rozvoz pizzy a jiného jídla je velmi populární a rychlý způsob, jak si objednat jídlo. Váš čas je drahý, tak využijte některé z online rozvozových služeb. Největší podíl dováženého jídla tvoří právě italská pizza.

PizzaBrno.net sdružujeme přes 70 restaurací z Brna rozvážejících pizzu. Najdete zde všechny rozvozy s podrobnými informacemi a možností objednat si jídlo online.

Budeme rádi, když po objednání jídla restauraci ohodnotíte a napíšete komentář, který by mohl pomoci ostatním při výběru.

Tipy a výběry rozvozů

Na co máte chuť?

TOP 5 pizza rozvozů

1. La Patas +53
2. La Speranza Bistro Italiano +47
3. Don Antonio Pizza & Burger +25
4. Cartel pizza +18
5. Amici Pizza +13

Přidejte sem rozvoz

Nenašli jste zde svou oblíbenou restauraci s rozvozem jídla? Dejte nám tip a my ji přidáme.

Jste přímo majitel? Napište nám rozhodně a přidáme váš zápis.

Vše o přidání podniku